Our range of products include 43mm plastic lug cap.

₹ 1 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Diameter | 43 mm |
| Neck Size | 43 mm |
| Color | White |
| Closure Mechanism | Twist Off |
| Brand | Abroach |
| Material | Plastic |
| Size | 43mm |
| Design Type | Round |
| Packaging Type | Bag Pack |
| Cap Type | Plastic Lug Cap |



Bhavik Trentiya (Sales Leader)
Abroach Exim Private Limited
Shed No. 40, Sarovar Industrial Park, Lalgebi Circle Hathijan, SP Ring Road, NR Devashray Ind Park, Ahmedabad - 382445, Gujarat, India