We are a leading Manufacturer of 500 ml water glass bottle and glass water bottle 750ml from Ahmedabad, India.



₹ 42 / PieceGet Latest Price
| Glass Type | Soda Lime Glass |
| Cap Material | Stainless Steel |
| Capacity | 500 |
| Shape | Round |
| Bottle Height | 200 mm |
| Features | Leak Proof |
| Design | Round |
| Size | 500 ml |
| Material | Glass |
| Color | Clear |


₹ 52 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Capacity | 750 ml |
| Glass Type | Soda Lime Glass |
| Cap Material | Stainless Steel |
| Shape | Round |
| Bottle Height | 750 ml |
| Features | Leak Proof |
| Design | Round |
| Size | 750 ml |
| Material | Glass |
| Product Type | Glass Water Bottle |



Bhavik Trentiya (Sales Leader)
Abroach Exim Private Limited
Shed No. 40, Sarovar Industrial Park, Lalgebi Circle Hathijan, SP Ring Road, NR Devashray Ind Park, Ahmedabad - 382445, Gujarat, India
